10 000 sledujících → odměňujeme všechny! ❤️

Na našem Instagramu je Vás neskutečných 10 000!

Deset tisíc sledujících, takové neuvěřitelné číslo. Tolik z Vás nás zná, sleduje, podporuje, kouká na naše fotky a stories, čte články tady na blogu a mezi Vámi už kolují stovky našich náramků – jak já už se těším, až se vrátíme z Thajska a já jen tak náhodně potkám někoho z Vás s naším náramkem na ruce, to bude tak hezkýý!

A já bych Vám tímto článkem chtěla moooc poděkovat! Děkuji Vám za tak obrovskou přízeň, za Vaše objednávky, za všechny Vaše krásné fotky i zprávy, jak Vám naše náramky dělají radost. ❤️ Každá Vaše radost je radostí hlavně pro nás a také obrovskou motivací tvořit dále!

Jako poděkování jsme si pro Vás připravili něco hodně speciálního. Speciální akci, která se jen tak nebude opakovat.

Pro každou objednávku nad 500 Kč od nás dostanete jako poděkování 25% slevu se slevovým kódem “DEKUJEME”.

To ale ještě není vše! Hlavní příležitost teprve přichází. 🙂

Ze všech objednávek přijatých ode dneška (2.5.) až do nedělní půlnoci (6.5.) a zaplacených online platební kartou po víkendu vylosujeme jednoho z Vás, který bude mít celý nákup zdarma a jeho platbu mu obratem vrátíme.

Ať už si objednáte náramek jeden nebo rovnou pět, vylosovaný šťastlivec bude mít celý nákup zdarma. Tak hodně štěstí! Záznam z losování bude zveřejněn ve stories na našem Instagramu. 🙂

PS: Toto se týká opravdu jen těch objednávek, které budou zaplaceny online platební kartou, a slevový kód neplatí na již zlevněné produkty na eshopu. 🙂

Vybrat si náramek

Napsat komentář