FAQ

Pokud máte nějaké otázky, které zde nejsou zodpovězeny, kontaktujte nás prosím na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a rádi Vám vše upřesníme.
Kolik zaplatím za poštovné?
Poštovné můžete mít úplně zdarma, pokud zvolíte platbu online nebo zaplatíte převodem na náš bankovní účet.

Při platbě dobírkou si za poštovné účtujeme 99 Kč, pokud však objednáte tři a více náramků, máte poštovné zdarma i při platbě na dobírku! 🙂

Za jak dlouho mi objednaný náramek přijde?

Při platbě online kartou odesíláme ihned v den přijetí objednávky nebo nejdéle druhý pracovní den. 🙂

Pokud zvolíte platbu dobírkou, balíček odesíláme také nejdéle do druhého dne od přijetí objednávky.

V případě, že dáváte přednost platbě převodem na účet, zboží odesíláme, jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet 2700427186/2010.

Co když potřebuji náramek zvětšit/zmenšit nebo vyměnit přívěšek za jiný?

Rádi Vám náramek přizpůsobíme jak nejlépe dokážeme 🙂 Proto pokud by jste měli zájem o jakoukoli změnu v provedení náramku, kontaktujte nás prosím na info@beadsoflove.cz nebo na facebooku a my uděláme vše pro to, abychom Vaše přání splnili 

Jak mám o náramky pečovat, aby byly jako nové co nejdéle?

Aby byly náramky pořád krásné a jako nové, doporučujeme vyhýbat se kontaktu s vodou a sundávat je i při fyzických aktivitách a sportu. Přívěšky by mohly po kontaktu s vodou ztmavnout, protože se jedná o komponenty z bižuterie s určitou životností, a bavlněným střapcům a návlekovému elastickému vláknu také voda příliš nesvědčí:) Náramky doporučujeme sundávat i na noc.

Přejeme Vám, ať Vám naše náramky dělají radost každým dnem a ať vydrží krásné a jako nové co nejdéle