Sodalit

Sodalit je kámen, který pomáhá překonávat strach a odhalovat jeho příčinu. Dodává odvahu, zvyšuje sebevědomí, lásku k sobě samému a rozvíjí kreativitu. Proto byl dříve oblíben mezi zpěváky, malíři a dalšími umělci, kteří věřili, že jim bude pomáhat s tvorbou a kreativitou. Příznivě působí i na komunikativnost a pomáhá nám zmírnit stres a nervozitu při veřejných projevech. Dále má velmi silnou schopnost prohlubovat meditaci, zvyšovat koncentraci a uklidňovat mysl. Pomáhá nám při učení, zvyšuje inteligenci, logické myšlení a probouzí v nás intuici. Používá se také pro odstraňování elektrosmogu z okolí.

Z léčivých účinků čistí lymfu, posiluje imunitní systém, udržuje metabolismus v rovnováze, rozpouští negativní emoce a pomáhá odstraňovat potíže způsobené stresem. Má příznivý vliv při léčbě štítné žlázy a na celý hormonální systém. Snižuje krevní tlak a tělesnout teplotu a zajišťuje rovnováhu hladiny vápníku v krvi.

Znamení: střelec, panna, vodnář

Nabíjení: Sodalit nabíjíme na měsíčním záření a nejlépe za úplňku. V některých zdrojích je také uvedena možnost nabíjení na horském křišťálu.

Náramky se sodalitem

Všechny náramky