Lapis Lazuli

Lapis Lazuli je zvláštní druh minerálního kamene, který je složen z několika minerálů. Skládá se ze sodalitu, pyritu a kalcitu. Už od dávných dob je považován za velmi posvátný kámen plný energie, který nás dokáže chránit před negativní energií, psychickými útoky, strachem a stresem. Pomáhá nám navodit pocit vnitřního klidu a míru, učí nás přijmout se takoví, jací jsme, přijmout naši vnitřní pravdu a nebát se ji dát najevo v našem okolí. Tím nám pomáhá zvýšit sebevědomí, pocit jistoty a vede k harmonii. Rozvíjí kreativitu, objektivitu a učí nás vidět život s trochou nadhledu. Přítomnost kamene v nás probouzí vůdčí vlastnosti a Lapis Lazuli je tak vhodný na podporu pro všechny manažery a vůdce týmů. Pomáhá nám přenést se přes různá životní neštěstí a traumata, urychluje hojení starých ran a pomáhá nám posunout se k lepším zítřkům.

Ze zdravotních účinků nám lapis lazuli účinně pomáhá bojovat s nespavostí, stresem i úzkostí. Posiluje imunitu, pomáhá při migrénách, snižuje krevní tlak a používá se při problémech se štítnou žlázou.

Znamení: býk, panna, kozoroh, ryby

Nabíjení: Lapis Lazuli nabíjíme na měsíčním světle, ideálně za úplňku (ten ale není nutný) a sílu měsíční energie ještě zesílíme přítomností křišťálu.

Náramky s lapisem lazuli

Všechny náramky