Vyrábíme pro Vás ty nejkrásnější léčivé a harmonizující náramky z minerálů. A to všechno ručně a s láskou 

Bestseller
Není skladem
399.00 999.00 
Bestseller
Bestseller

Všechny náramky

Nahlédněte do naší galerie

Zobrazit více

Kouzelné učinky minerálů!

Co je na náramcích z minerálů tak úžasného kromě toho, že samy o sobě na našich rukách dělají takovou parádu? Spousta z Vás mi píše, že hledá náramek pro řešení konkrétního problému . Jak možná víte, minerály mají kouzelné učinky na naše zdraví, duševní pohodu i vyrovnanost. Umí léčit tělo i mysl. Je jen na nás, jestli tomu věříme nebo nevěříme, spousta z nás však ví, co nám minerály přinášejí a do nám pomůžou vyřešit nebo jak nás dokážou navést na správnou životní cestu.

Léčivé minerály

Osobní přístup k zákazníkům

Vaše spokojenost je pro nás nade vše důležitá. Náramky přece vyrábíme pro Vás 🙂 Snažíme se tu pro Vás být co nejvíce to jde a rádi Vám porádíme jak s výběrem toho pravého náramku pro Vás, tak i s léčivými vlastnostmi jednotlivých minerálů, nebo s čímkoliv, co Vás bude zajímat. Jsme k zastižení na online chatu, e-mailu, Facebooku i Instagramu a kdekoliv nás budete kontaktovat, slibujeme, že uděláme maximum pro Váš pohodlný a radostný nákup. 🙂

Kontaktovat nás

Nejlepší dárek, kterým zaručeně potěšíte!

Ať obdarováváte kohokoliv a k jakékoliv příležitosti, náramkem z minerálů potěšíte každou slečnu, paní, maminku, babičku, kamarádku nebo přítelkyni. 🙂 Pěkný náramek rozzáří a oživí každou ruku a Vámi obdarovaný si na Vás vždy s nošením náramku vzpomene a připomene, co pro něj znamenáte. Pokud si nejste jistí, kterým náramkem potěšit, máme v nabídce i dárkové poukázky, ať si pak Vámi obdarovaný může vybrat ten pravý.

Udělat někomu radost

Nejnovější příspěvky

Zobrazit více

 

Proč právě náramek Beads of Love?

Sledujte nás na Instagramu